Kontakta givarservice om du vill ge en gåva eller minnesgåva, har frågor kring autogiro, adressändringar, inbetalningar.

Öppettider

Måndag – fredag: 09:00 – 16:00
Lunchstängt varje dag: 12:00-13:00

Ring Givarservice

020-523 523

Anna Hemlin

Generalsekreterare

anna.hemlin@hjarnfonden.se
073-051 75 54

Patrick Larsson

Administrativ chef

patrick.larsson@hjarnfonden.se
070-734 19 83

Sophie Ternheim

Press- och marknadsansvarig

sophie.ternheim@hjarnfonden.se
073-092 63 00

Fredrik Gejrot

Projektledare insamling

fredrik.gejrot@hjarnfonden.se
076-136 02 01

Johan Höglund

Projektledare - Ansvarig företag

johan.hoglund@hjarnfonden.se
070-954 63 25

Eva Lagercrantz

Projektledare - Ansvarig Donatorer

eva.lagercrantz@hjarnfonden.se
070-954 63 47

Tommy Sollén

Projektledare digital insamling

tommy.sollen@hjarnfonden.se
073-941 44 66

Emelie Hedegärd

Skribent och redaktör digitala medier (föräldraledig t.o.m. juli 2017)

emelie.hedegard@hjarnfonden.se
076-786 07 60

Ragnhild Ahlgren

Skribent - Ansvarig web (vik)

ragnhild.ahlgren@hjarnfonden.se
076-786 07 60

Marie Åberg

Ansvarig Forskningsstöd

marie.aberg@hjarnfonden.se
072-214 04 48

Marikka Knappertsbusch

Testamenteshandläggare

testamente@hjarnfonden.se
072-214 12 21

Michaela Kings

Givarservice

givarservice@hjarnfonden.se
020-52 35 23

Marina Milojkovic

Givarservice

givarservice@hjarnfonden.se
020-52 35 23

Engagera dig redan idag

Stöd forskningen

Ge en gåva

Starta en insamling

Starta